Boschung EJT Kft.
Eötvös József utca 89. | H-5510 Dévaványa | Telefon +36 66 585 400 | Fax +36 66 585 401
info@ejt.hu | www.boschung.com

A Boschung EJT Kft. 2007 nyarán alakult, 100 %-os svájci tulajdonban - Boschung Holding AG - lévő gépgyártó cég Dévaványán.

Az üzem olyan speciális úttisztító gépek és adaptereinek gyártására rendezkedett be, amelyeket a svájci anyavállalat, vagy annak egyéb leányvállalatai is előállítanak.

A késztermékek teljes mennyisége külföldi kiszállításra kerül. A leggyakoribb export-országok közé tartozik Svájc és Németország, de az Európai Unió más országaiba, valamint alkalmanként más kelet-európai országokba is történik szállítás.

Betöltendő pozíció:

Kontroller

Elvárások
  • Pénzügyi/számviteli végzettség
  • Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Excel tudás
  • Rugalmasság, terhelhetőség
Feladatok
  • Kimutatások, havi jelentések készítése a vezetőség részére
  • Statisztikai adatszolgáltatások
  • Folyószámlák egyeztetése
  • Termékekkel kapcsolatos, és azokhoz kapcsolódó analitikus nyilvántartások vezetése, egyeztetések
  • Beszámoló konszolidációjához szükséges adatok elkészítése, záró főkönyvi kivonat, mérleg, eredmény kimutatás alapján
  • idegen nyelvi levelezések, fordítások
  • egyéb könyvelés munkáját segítő feladatok
Amit kínálunk
  • Munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
  • Megállapodás szerinti bérezés
  • Útiköltség támogatás

Antwortformular