Boschung EJT Kft.
Eötvös József utca 89. | H-5510 Dévaványa | Telefon +36 66 585 400 | Fax +36 66 585 401
info@ejt.hu | www.boschung.com

A Boschung EJT Kft. 2007 nyarán alakult, 100 %-os svájci tulajdonban - Boschung Holding AG - lévő gépgyártó cég Dévaványán.

Az üzem olyan speciális úttisztító gépek és adaptereinek gyártására rendezkedett be, amelyeket a svájci anyavállalat, vagy annak egyéb leányvállalatai is előállítanak.

A késztermékek teljes mennyisége külföldi kiszállításra kerül. A leggyakoribb export-országok közé tartozik Svájc és Németország, de az Európai Unió más országaiba, valamint alkalmanként más kelet-európai országokba is történik szállítás.

Betöltendő pozíció:

Műszaki Beszerző

Elvárások
  • Anyagismeret
  • Gyártási tapasztalat
  • Rajzolvasási ismeret
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvismeret (szóban és írásban egyaránt)
  • Biztos számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook, Adatbázis kezelés…)
Amit kínálunk
  • Határozatlan idejű munkaszerződés (alkalmazotti jogviszony)
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
  • Fiatalos csapat
  • Megállapodás szerinti bérezés
  • Útiköltség támogatás
Feladatok
  • Megrendelések lebonyolítása, rögzítése a vállalati rendszerben
  • A munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • A gyártáshoz szükséges alapanyag ellátás biztosítása

Antwortformular