Boschung EJT Kft.
Eötvös József utca 89. | H-5510 Dévaványa | Telefon +36 66 585 400 | Fax +36 66 585 401
info@ejt.hu | www.boschung.com

A Boschung EJT Kft. 2007 nyarán alakult, 100 %-os svájci tulajdonban - Boschung Holding AG - lévő gépgyártó cég Dévaványán.

Az üzem olyan speciális úttisztító gépek és adaptereinek gyártására rendezkedett be, amelyeket a svájci anyavállalat, vagy annak egyéb leányvállalatai is előállítanak.

A késztermékek teljes mennyisége külföldi kiszállításra kerül. A leggyakoribb export-országok közé tartozik Svájc és Németország, de az Európai Unió más országaiba, valamint alkalmanként más kelet-európai országokba is történik szállítás.

Betöltendő pozíció:

Művezető

Elvárások
  • Felsőfokú jármű- vagy gépészmérnöki végzettség
  • Több éves mérnöki tapasztalat
  • Kommunikáció szintű nyelvtudás: német vagy angol
  • Termelésirányításban szerzett vezetői tapasztalat hasonló területen
  • Önálló munkavégzés, fegyelmezettség, pontosság
  • Eredményorientáltság
  • Kiváló helyzetértékelés és problémamegoldó készség, valamint magabiztos fellépés és kommunikáció
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • LEAN faktori ismeretek
  • ERP ismeretek
Előny
  • Német, angol vagy francia nyelvtudás

Feladatok
  • A cég termékeinek szerelési tevékenységének irányítása gyártmány és műszaki dokumentációk alapján
  • 10-30 fős csoport teljes körű irányítása
  • Gyártási folyamatok optimalizálása, fejlesztésekben való részvétel
  • Műszakbeosztások tervezése
  • Gyártási ciklusok felügyelete
  • Felelősségvállalás a terület minőségi és mennyiségi mutatószámaiért
  • Munka-, Tűz-, és Egészségvédelmi előírások betartása
  • Együttműködés a projektek során a kapcsolódó területeken dolgozó kollégákkal
Amit kínálunk
  • Határozatlan idejű munkaszerződés (alkalmazotti jogviszony)
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
  • Fiatalos csapat
  • Megállapodás szerinti bérezés
  • Útiköltség támogatás

Válasz formában